Service / Underhåll

I vår leverans ingår alltid att vi samordnar och ser till att driftsättning sker av systemet. Vi ombesörjer även utbildning, ute hos kund.

Men vårt åtagande stannar inte där. Våra system är i många fall verksamhetskritiska för våra kunder, och vår målsättning är att alltid tillhandahålla den bästa servicen från vårt team av kunniga servicetekniker och programmerare. Milltech´s personal finns på telefon eller mejl redo att svara på fråga eller hjälpa till vid problem. Tveka inte heller att diskutera förslag på förbättringar med oss.
 

Annika Hilding 

VÄXEL MILLTECH, Administrativa frågor
+46 (0)470 70 76 90    
annika.hilding@milltech.se

​​​Klasse Friman

Felsökning över nätet, Förbättringar i program.
+46 (0)470 70 76 95
klasse.friman@milltech.se

Mattias Fransson

Felsökning över nätet, Säkerhets PLC program, Kontaktorställverk
+46 (0)470 70 76 98
mattias.fransson@milltech.se

Fredrik Ingelsjö

Felsökning över nätet, Säkerhets PLC program, Kontaktorställverk

+46 (0)470 34 94 18 
fredrik.ingelsjo@milltech.se

Jörgen Kjellsson

Leveranser, inkommande / utgående
+46 (0)470 34 94 10
jorgen.kjellsson@milltech.se

Morgan Johansson

Felsökning över nätet, Förbättringar i program.
+46 (0)470 70 76 92
morgan.johansson@milltech.se

Petter Ekstam

Felsökning över nätet, Förbättringar i program.
+46 (0)470 34 94 11
petter.ekstam@milltech.se

Fredrik Knutsson

Felsökning över nätet Säkerhets PLC program, Kontaktorställverk
+46 (0)470 34 94 12
fredrik.knutsson@milltech.se