Service / Underhåll

I vår leverans ingår alltid att vi samordnar och ser till att driftsättning sker av systemet. Vi ombesörjer även utbildning, ute hos kund.

Men vårt åtagande stannar inte där. Våra system är i många fall verksamhetskritiska för våra kunder, och vår målsättning är att alltid tillhandahålla den bästa servicen från vårt team av kunniga servicetekniker och programmerare. Milltech´s personal finns på telefon eller mejl redo att svara på fråga eller hjälpa till vid problem. Tveka inte heller att diskutera förslag på förbättringar med oss.
 

Annika Hilding 

VÄXEL MILLTECH, Administrativa frågor
+46 470 707690    
annika.hilding@milltech.se

​​​Klasse Friman

Felsökning över nätet, Förbättringar i program.
+46 470 707695
klasse.friman@milltech.se

Victor Gustafsson

Felsökning över nätet, Förbättringar i program.
+46 470 349413
victor.gustafsson@milltech.se

Mattias Fransson

Felsökning över nätet, Säkerhets PLC program, Kontaktorställverk
+46 470 707698
​​​​​​​mattias.fransson@milltech.se

Jörgen Kjellsson

Leveranser, inkommande / utgående
+46 470 349410
jorgen.kjellsson@milltech.se

Morgan Johansson

Felsökning över nätet, Förbättringar i program.
+46 470 707692
morgan.johansson@milltech.se

Petter Ekstam

Felsökning över nätet, Förbättringar i program.
+46 470 349411
petter.ekstam@milltech.se

Fredrik Knutsson

Felsökning över nätet Säkerhets PLC program, Kontaktorställverk
+46 470 349412
fredrik.knutsson@milltech.se